5.místo na M-ČR v letním biatlonu

Sokol Stachy uzavřel sezónu letního biatlonu závodem Mistrovství české republiky ve Starém Městě pod Landštejnem. Oddíl Sokol Stachy reprezentovali: Ondřej Šilha, Agáta Tušlová a Hanka Randáková. V kategorii žáci B startovalo 42 závodníků a Ondřej první den ve sprintu obsadil 38.místo, v kategorii žákyně B startovalo 47 závodnic a Hana Randáková obsadila 24.místo a Agáta Tušlová 43.místo. Nutno podotknout, že Agáta si vedla velmi dobře, ale vypadl jí na střelnici zabol ze zásobníku a tak v konečném hodnocení dostala trestnou minutu a to jí posunulo na 43.místo.
V sobotu odpoledne se běžely štafety , kde Sokol Stachy v kategorii žákyně B obsadil krásné 5.místo z 13ti štafet ! Agáta Tušlová na druhém úseku zaběhla druhý nejlepší čas a střílela za 2 trestné, Hanka Randáková zaběhla na třetím úseku čtvrtý nejlepší čas a střílela za 3 trestné. Pro děvčata velká GRATULACE!
V neděli M-ČR pokračovalo závody hromadným startem, nejlépe si vedla Hanka Randáková, která obsadila 17.místo. Agáta Tušlová obsadila 46.místo /chybou trenérky P.Fruhaufové obdržela 2 trestné minuty/. Ondřej Šilha obsadil 41.místo.