Přehled závodníků

 

Šilhová Zuzana + Randáková Lenka
Předžáci
Buchta David 2012 Čábuze
Schwarzová Ela 2012 Zdíkov
Stryková Veronika 2012 Nový Dvůr
Tušl Teodor 2011 Zdíkov
Dosedělová Eva 2011 Michalov
Loudová Pavlína 2011 Říhov
Pavlíčková Lucie 2011 Písek
Randáková Jana 2011 Michalov
Nejmladší žáci
Břečka František 2010 Most
Netáhlo Vojtěch 2010 Zdíkov
Prokůpek Jan 2010 Čábuze
Břečková Ellen 2010 Most
Řežábová Nikola 2010 Mazelov
Stryková Karolína 2010 Nový Dvůr
Doležal Lukáš 2009 Zdíkov
Kabíček Martin 2009 Zdíkov
Kyrál Šimon 2009 Sušice
Novotný Jonathan 2009 Sušice
Vavroň Matěj 2009 Dobrž
Forstová Laura 2009 Zadov
Heidenreichová Eliška 2009 Michalov
Váchová Klára
Mladší žactvo:
Jirouš Vincent 2008 Stachy
Kortus Jan 2008 Stachy
Novák Lukáš 2008 Kašperské Hory
Satorie Josef 2008 Horaždovice
Boušková Karolína 2008 České Budějovice
Keegan Natálie 2008 Zdíkov
Předotová Ellen 2008 Stachy
Rasochová Jasmína 2008 Rohanov
Rasochová Johana 2008 Rohanov
Rathauská Anna 2008 Stachy
Volfová Eliška 2008 Benešova Hora
Břečka Daniel 2007 Most
Hojdekr Tomáš 2007 Volary
Novotný Josef 2007 Horaždovice
Švarc Michal 2007 Příbram
Vácha Jan 2007 Stachy
Dosedělová Aneta 2007 Michalov
Nová Miroslava 2007 Zdíkov
Přibyl Sára 2007 Horská Kvilda
Štefanová Adéla 2007 Soběslav
Voldřichová Michaela 2007 Michalov
Frühaufová Petra + Hojdekr Martin
Starší žáci:
Bouška Jakub 2006 České  Budějovice
Heidenreichová Adéla 2006 Michalov
Satoriová Johanka 2006 Horažďovice
Eliáš David 2005 Příbram
Kyrál Matěj 2005 Sušice
Šilha Ondřej 2005 Stachy
Přibyl Elias 2005 Horská Kvilda
Kaiferová Iva 2005 Horská Kvilda
Randáková Hana 2005 Michalov
Tušlová Agáta 2005 Zdíkov
Mladší dorost:
Bolda Vojtěch 2004 Kvilda
Pícha Jan 2004 Vodňany
Červenková Denisa 2004 Osek
Červenková Kateřina 2004 Osek
 Völflová Natálie 2003 České Budějovice
Starší dorost:
Hojdekr Jan 2001 Volary
Junioři:
Albrecht Matyáš 1999 Zdíkov
Muži + ženy:
Kaifer Jan 1998 Horská Kvilda
Boldová Adéla 1998 Kvilda
Kreuzigerová Tereza 1997 Horská Kvilda
Hojdekr Martin 1995 Volary
Řežáb Martin 1995 Mazelov
Váchová Klára 1995 Hrabice
Rypl Michal 1993 Horská Kvilda
Frühauf Petr 1991 Zadov
Pešlová Martina 1967 Volary
Filipčík Miroslav 1973 Strakonice